OHL zoekt gemotiveerde jobstudenten/freelancers De officiƫle website van Oud-Heverlee Leuven

OHL zoekt gemotiveerde jobstudenten/freelancers

Stadion
Ben jij een student of een freelancer die af en toe iets wil bijverdienen? Heb je zin om het commercieel of marketingteam van een professionele voetbalclub te ondersteunen? Dan hebben wij een match!

OH Leuven zoekt jobstudenten die het goed kunnen uitleggen en niet bang zijn om te telefoneren. Als je ook nog foutloos een mail kunt opmaken en enkele uren beschikbaar bent in de week, ben jij de speler die we wat graag opstellen in onze ploeg.

Een freelance grafisch designer krijgt ook een plaatsje in ons team. Ben je creatief met woorden en vooral beelden? Hebben Photoshop, Illustrator en Indesign geen geheimen voor jou? Dan ben jij de geknipte man of vrouw om ons sporadisch te helpen.

Stuur je kandidatuur met motivatiebrief en cv naar: jimmy.coenraets@ohl.be.
Vermeld ook even op welke momenten je beschikbaar bent tijdens het voetbalseizoen.