Oud-Heverlee Leuven De officiële website van Oud-Heverlee Leuven
Fans

Supportersclubs

O-Hasj-El

Overkoepelende supportersfederatie: O-Hasj-El

- Voorzitter: Vincent Goovaerts - voorzitter@o-hasj-el.be 
- Secretaris: Hortense Goemans - secretaris@o-hasj-el.be
- Ondervoorzitter: Octaaf Duerinckx - ondervoorzitter@o-hasj-el.be
- Algemene info: info@o-hasj-el.be
- Website: www.o-hasj-el.be

Verslag vergadering supportersfederatie x OHL-bestuur

  • Lees hier het verslag van de supportersfederatieveragdering op 3 mei 2021.
  • Lees hier het verslag van de supportersfederatievergadering op 7 juni 2021.
  • Lees hier het verslag van de supportersfederatievergadering op 29 maart 2021.
  • Lees hier het verslag van de supportersfederatievergadering op 8 februari 2021.
  • Lees hier het verslag van de supportersfederatievergadering op 11 januari 2021.
  • Lees hier het verslag van de supportersfederatievergadering op 7 december 2020.
  • Lees hier het verslag van de supportersfederatievergadering op 2 november 2020.
  • Lees hier het verslag van de supportersfederatievergadering op 5 oktober 2020.
  • Lees hier het verslag van de supportersfederatievergadering op 7 september 2020.
  • Lees hier het verslag van de supportersfederatievergadering op 3 augustus 2020.
  • Lees hier het verslag van de supportersfederatievergadering op 4 februari 2020.
  • Lees hier het verslag van de supportersfederatievergadering op 7 januari 2020.
  • Lees hier het verslag van de supportersfederatievergadering op 3 december 2019.
SC-Den-Dreef

Supportersclub Den Dreef

> Café De Grillekes, Naamsesteenweg 18, 3001 Heverlee

- Busnummer: 1
- Voorzitter: Filip Elsen - filipelsen74@gmail.com
- Ticketing: Alfons Melot - alfons.melot@gmail.com
- Busverantwoordelijke: Luc Gazia
- Website: www.scdendreef.com

 

SC Pigeon-d-or

Supportersclub Pigeon d'Or

> Café Pigeon d'Or, Tiensesteenweg 2, 3001 Heverlee

- Busnummer: 2
- Voorzitter: Louis Wierinckx - louiswierinckx@hotmail.com
- Ticketing: Liliane Boghe - depigeondor@gmail.com
- Busverantwoordelijke: Danny Segers
- Website: www.depigeondor.be

SC-Eendracht-Leuven

Supportersclub Eendracht Leuven

> Café Paradox, Diestsesteenweg 109, 3010 Kessel-Lo

- Busnummer: 3
- Voorzitter: Albert Peeters - albert-peeters@telenet.be
- Ticketing: Luc Vanmeerbeek - luc.vanmeerbeek@hotmail.com
- Busverantwoordelijke: Ivan Peeters
- Website: www.sceendrachtleuven.be

 

Supportersclub Leuven-Centraal / Den Bakkaree

> Café Sport, Martelarenplein 13, 3000 Leuven

- Busnummer: 4
- Voorzitter: Hendrik-Jan Aers - hjaers@hotmail.com
- Ticketing: www.lcdb.be/verplaatsingen
- Busverantwoordelijke: Hendrik-Jan Aers
- Website: www.lcdb.be

 

SC-Rollers-&-Friends

Supportersclub OHL Rollers and Friends

> Extra Time OH Leuven, Kardinaal Mercierlaan 46, 3001 Heverlee

- Busnummer: 5
- Voorzitter: Guido Struyven - guido.struyven@itcm.be
- Website: www.ohlrollers.be

 

SC-Leuven-Lads

Supportersclub Leuven Lads 

> Café Plaza, Oude Markt 47, 3000 Leuven

- Busnummer: 6
- Voorzitter: Jeroen Degent - jeroen.degent@gmail.com
- Ticketing: www.facebook.com/leuvenlads/
- Busverantwoordelijke: Jeroen Degent
- Website: www.leuvenlads.com

SC-Louvaniste

Supportersclub Louvaniste

> Café 't Blok, Gemeenteplein 2, 3060 Bertem

- Busnummer: 9
- Voorzitter: Marc Van Eylen - m.vaneylen@louvaniste.be
- Ticketing: www.louvaniste.be
- Busverantwoordelijke: Marc Van Eylen - m.vaneylen@louvaniste.be
- Website: www.louvaniste.be