Supportersclubs

Overkoepelende supportersfederatie: O-Hasj-El

– Voorzitter: Vincent Goovaerts – voorzitter@o-hasj-el.be
– Secretaris: Hortense Goemans – secretaris@o-hasj-el.be
– Ondervoorzitter: Octaaf Duerinckx – ondervoorzitter@o-hasj-el.be
– Algemene info: info@o-hasj-el.be
– Website: www.o-hasj-el.be

Supportersclub Den Dreef

> Café De Grillekes, Naamsesteenweg 18, 3001 Heverlee

– Busnummer: 1
– Voorzitter/Ticketing: Filip Elsen – filipelsen74@gmail.com
– Secretaris: Alfons Melot
– Busverantwoordelijke: Luc Gazia – luc.gazia@proximus.be
– Website: www.scdendreef.com

Supportersclub Pigeon d’Or

> Café Pigeon d’Or, Tiensesteenweg 2, 3001 Heverlee

– Busnummer: 2
– Voorzitter: Louis Wierinckx – louiswierinckx@hotmail.com
– Ticketing: Liliane Boghe – depigeondor@gmail.com
– Busverantwoordelijke: Danny Segers
– Website: www.depigeondor.be

Supportersclub Eendracht Leuven

> Café Paradox, Diestsesteenweg 109, 3010 Kessel-Lo

– Busnummer: 3
– Voorzitter: Albert Peeters – albert-peeters@telenet.be
– Ticketing: Luc Vanmeerbeek – luc.vanmeerbeek@hotmail.com
– Busverantwoordelijke: Ivan Peeters
– Website: www.sceendrachtleuven.be

Supportersclub Leuven-Centraal / Den Bakkaree

> Café Sport, Martelarenplein 13, 3000 Leuven

– Busnummer: 4
– Voorzitter: Hendrik-Jan Aers – hjaers@hotmail.com
– Ticketing: www.lcdb.be/verplaatsingen
– Busverantwoordelijke: Hendrik-Jan Aers
– Website: www.lcdb.be

Supportersclub OHL Rollers and Friends

> Extra Time OH Leuven, Kardinaal Mercierlaan 46, 3001 Heverlee

– Busnummer: 5
– Voorzitter: Guido Struyven – guido.struyven@itcm.be
– Website: www.ohlrollers.be

Supportersclub Leuven Lads

> Café Plaza, Oude Markt 47, 3000 Leuven

– Busnummer: 6
– Voorzitter: Jeroen Degent – jeroen.degent@gmail.com
– Ticketing: www.facebook.com/leuvenlads/
– Busverantwoordelijke: Joren Vandormael – joren.vdormael@gmail.com
– Website: www.leuvenlads.com

Supportersclub Louvaniste

> Café ‘t Blok, Gemeenteplein 2, 3060 Bertem

– Busnummer: 9
– Voorzitter: Marc Van Eylen – m.vaneylen@louvaniste.be
– Ticketing: www.louvaniste.be
– Busverantwoordelijke: Marc Van Eylen – m.vaneylen@louvaniste.be
– Website: www.louvaniste.be

Supportersclub Leive 2002 anno 2021

> Café de Phare, Waversebaan 108, 3001 Heverlee
> Café de Leivese Ton, Bondgenotenlaan 60, 3000 Leuven

– Busnummer: 11
– Voorzitter: Geert Pauwels – leive2002@gmail.combestuur@leive2002.be
– Ticketing: An Schots – an.schots@gmail.com | secretaris@leive2002.be
– Busverantwoordelijke: Johan Moerenhout – moere007@gmail.combus@leive2002.be
– Website: www.leive2002.be

20 years OHL